AT411-230-K07-FE400 Analog Termostat ENDA
Stok Kodu
AT411230K07FE400
Kategori
Sipariş Bilgisi
Ön Siparişli Ürün Bilgi Alınız
  • On-Off veya zaman oransal kontrol
  • Fe-Const termokupl veya Pt-100 giriş
  • Ayarlanabilir oransal band
  • 8 pinli sekizgen soket veya soketli klemens bağlantısı
  • Sensör veya sensör hattı kopar ise röle çekmez
  • EN standartlarına göre CE markalı
Çevresel Özellikler
Ortam/Depolama Sıcaklığı 0...50 ºC / -25...70 ºC
Bağıl Nem 31 ºC'ye kadar %80, sonra lineer olarak azalıp 40 ºC'de %50'ye düşen nemde çalışır
Koruma Sınıfı EN 60529 standardına göre Ön panel: IP60, Arka panel: IP20
Yükseklik En çok 2000m
Elektriksel Özellikler
Besleme Voltajı 230V AC +%10 -%20, veya 10-30V DC/ 8-24V AC
Güç Tüketimi 6VA
Bağlantı 8 pinli sekizgen soket veya soketli klemens
Skala Fe-Const (J) termokupl ve Pt-100 rezistans termometre için 0...400 °C
Fe-Const (J) termokupl için 0...300 °C / Fe-Const (J) termokupl için 0...200 °C
Duyarlılık 1ºC
Doğruluk ±%4 (tam skalanın)
Çıkışlar
Kontrol Çıkışı Röle: 250V AC, 3A (rezistif yük için), NO+NC veya 10V DC 10mA lojik çıkış
Röle Ömrü Yüksüz 30.000.000 anahtarlama; 250V AC, 3A rezistif yükte 300.000 anahtarlama