AT411-230-S08-FE400 Analog Termostat ENDA
Stok Kodu
AT411230S08FE400
Elektriksel Özellikler
Besleme Voltajı 230V AC +%10 -%20, veya 10-30V DC/ 8-24V AC
Güç Tüketimi 6VA
Bağlantı 8 pinli sekizgen soket veya soketli klemens
Skala Fe-Const (J) termokupl ve Pt-100 rezistans termometre için 0...400 °C
Fe-Const (J) termokupl için 0...300 °C / Fe-Const (J) termokupl için 0...200 °C
Çıkışlar
Kontrol Çıkışı Röle: 250V AC, 3A (rezistif yük için), NO+NC veya 10V DC 10mA lojik çıkış
Röle Ömrü Yüksüz 30.000.000 anahtarlama; 250V AC, 3A rezistif yükte 300.000 anahtarlama