ATC9311-230-FE Analog Termostat ENDA
Stok Kodu
ATC9311230FE
Kategori
Sipariş Bilgisi
Ön Siparişli Ürün Bilgi Alınız
  • Ölçülen sıcaklık ve set değeri için sayısal gösterge
  • Seçilebilir On-Off veya zaman oransal kontrol
  • Fe-Const termokupl veya NiCr-Ni termokupl giriş
  • Sensör veya sensör hattı kopar ise röle çekmez
  • Kolay ayarlanabilme
  • EN standartlarına göre CE markalı
Çevresel Özellikler
Ortam/Depolama Sıcaklığı 0...50 ºC / -25...70 ºC
Bağıl Nem 31 ºC'ye kadar %80, sonra lineer olarak azalıp 40 ºC'de %50'ye düşen nemde çalışır
Koruma Sınıfı EN 60529 standardına göre Ön panel: IP60, Arka panel: IP20
Yükseklik En çok 2000m
Elektriksel Özellikler
Besleme Voltajı 230V AC +%10 -%20, veya 10-30V DC/ 8-24V AC
Güç Tüketimi 5VA
Bağlantı Soketli klemens
Skala Fe-Const (J) termokupl için 0...400 °C
NiCr-Ni (K) termokupl için 0...320 °C
Duyarlılık 1 ºC
Doğruluk Ayar için ±%4, gösterge için ±%0,5 (tam skalanın) veya ±1 hane
Çıkışlar
Kontrol Çıkışı Röle: 250V AC, 8A (rezistif yük için), NO+NC veya 12V DC 20mA lojik çıkış
Röle Ömrü Yüksüz 30.000.000 anahtarlama; 250V AC, 3A rezistif yükte 300.000 anahtarlama