ESM-4420.1.20.0.1/01.02/0.0.0.0 PID Üniversal Girişli Sıcaklık Kontrol Cihazı 100-240Vac EMKO
Stok Kodu
ESM4420.1.20.0.1/01.02/0.0.0.0
Kategori
Sipariş Bilgisi
Ön Siparişli Ürün Bilgi Alınız
ESM-4420PID, Üniversal Girişli ON / OFF, Sıcaklık Kontrol Cihazı
ESM-XX20
Üniversal sıcaklık sensör girişi (TC, RTD)
Self-Tune (Step Response Tuning) ve Auto-Tune işlemi ile PID
katsayılarının sisteme otomatik adaptasyonu
2 Röle ve 1 SSR sürücü çıkışı
Uzun rezistans ömrü için Soft-Start çıkışı
4 Dijit proses (PV) ve 4 Dijit SET değeri (SV) göstergeli
Seçilebilir ON/OFF, P, PI, PD ve PID Kontrol formları
Kontrol çıkışı için ayarlanabilir Isıtma veya Soğutma fonksiyonu
Alarm çıkışı için ayarlanabilir Alarm fonksiyonları
Sensör koptu koruması
Özellikler Açıklamalar
Fiziksel Özellikler
Ölçüler 48 mm x 48 mm 95 mm
Koruma Sınıfı NEMA 4X (önden IP65, arkadan IP20)
Montaj Sabit montaj
Depolama / Çalışma Sıcaklığı -40°C ile +85°C ile 0...50°C
Bağıl Nem 90 % max. (Yoğunlaşma Olmayan Ortamda)
Elektriksel Özellikler
Besleme Gerilimi 230 Vac (+%15) 50/60 Hz. 1.5 VA
115 Vac(+%15) 50/60 Hz. 1.5 VA
24 Vac(+%15) 50/60 Hz. 1.5 VA
24 Vac/dc (+%15, +%10) 50/60 Hz. 1.5 VA
Sensör Girişi J, K, R, S, T (IEC584.1) (ITS90)
parametreleri arasından seçilebilir
PT-100 (IEC751) (ITS90)
Opsiyonel Sensör Girişi
Skala Fe CuNi -200°C,900°C
NiCr Ni -200°C,1300°C
Pt13%Rh 0°C,1700°C
Pt10%Rh 0°C,1700°C
Cu CuNi -200°C,400°C
PT 100 -200°C,650°C
PT 100 -199.9°C,650.0°C
Doğruluk Termokupl ve Termorezistans için Tam skalanın ±% 0.25
Çıkış
Röle Çıkışı Rezistif Yükte 5A @ 250 Vac
Rezistif Yükte 5A @ 250 Vac (alarm Çıkışı)
SSR Çıkışı Maksimum 20 mA @ 12 Vdc