ETS1410-230 Darbe Girişli Takometre ENDA
Stok Kodu
ETS1410230
Kategori
Sipariş Bilgisi
Ön Siparişli Ürün Bilgi Alınız
  • Basit kullanım
  • Desimal nokta ayarlama imkanı
  • 1 ile 999 arasında bölen değeri girme imkanı
  • Giriş frekansına göre otomatik örnekleme zamanı seçimi
  • EN standartlarına göre CE markalı
Çevresel Özellikler
Ortam/Depolama Sıcaklığı 0 ... 50 °C / -25 ... 70 °C
Bağıl Nem 31 ºC'ye kadar %80, sonra lineer olarak azalıp 40 ºC'de %50'ye düşen nemde çalışır
Koruma Sınıfı EN 60529 standardına göre Ön panel: IP65, Arka panel: IP20
Yükseklik En çok 2000m
Elektriksel Özellikler
Besleme Voltajı 230V AC +%10 -%20 veya 24V AC ±%10, 50/60Hz veya 10-30V DC / 8-24V AC ±%10 SMPS
Güç Tüketimi 5VA
Bağlantı Vidalı klemens
Doğruluk %0.01
Girişler
Sensör Girişi 5 ila 30V’luk puls
Ölçme Frekansı 0.07 ile 10000Hz arasındaki frekansları ölçer
Örnekleme Zamanı Giriş frekansına göre otomatik ayarlanır. En az 1 saniye, en çok 16 saniyedir
Çıkışlar
Sensör Besleme Çıkışı 12V DC, En fazla 30mA (regülesiz)