Stok Kodu
DFHNV269
3.253,11 TL + KDV
Barkod Kodu
Sipariş Bilgisi
7 Günde Kargoda
IPERTU Analog Girişli (PID) Modül2x veya 4x Analog Giriş 4x Dijital Çıkışlı Modül
Tek başına çalışabilir
Modbus RTU (RS-485) haberleşmeli Master cihazlar ile uyumlu
2x Analog giriş ( SMR1P1-00-21-04-00_1 modülü için )
4x Analog giriş ( SMR1P1-00-20-04-00_1 modülü için)
4x Transistör çıkış
Programlanabilir PID ve ON-OFF kontrol formları
Self-Tune veya Auto-Tune işlemleri ile otomatik PID hesaplama
Mini USB-USB2.0 (Yazılım Yükleme/Konfigürasyon)
Modüler Bağlantı (Maksimum 16 cihaz)
Snap-in tip terminal, 25mm genişlik
Özellikler Açıklamalar
Teknik Özellikler
Besleme Gerilimi 24Vdc ( ±%20)
Güç Tüketimi 1W
Haberleşme Portu 1x RS-485
Program Yükleme/Konfigürasyon 1x USB (Mini USB2.0)
Girişler 2x veya 4x (0/2…10Vdc, 0/4…20mA)
ADC Çözünürlüğü 15 bit
Ölçme Hızı Kanal başına 160 msn
Çıkışlar 4x Transistör (24Vdc@0,3A)
Tepki Süresi 170 µsn
Çalışma Sıcaklığı -10°C...+60°C
Depolama Sıcaklığı -20°C...+70°C
Montaj Şekli Raya Montaj
Kalite Belgeleri CE
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
IPERTU 4 Analog Girişli (0/2...10Vdc, 0/4...20mA) & 4 Dijital (Transistör) Çıkışlı PID Genişleme Modülü IPERTU-SMR1P1-00-20-04-00_1 EMKO 4x Analog Giriş 4x Dijital Çıkışlı Modül Tek başına çalışabilir Modbus RTU (RS-485) haberleşmeli Master cihazlar ile uyumlu 4x Analog giriş 4x Transistör çıkış Programlanabilir PID ve ON-OFF kontrol formları Self-Tune veya Auto-Tune işlemleri ile otomatik PID hesaplama Mini USB-USB2.0 (Yazılım Yükleme/Konfigürasyon) Modüler Bağlantı (Maksimum 16 cihaz) Snap-in tip terminal, 25mm genişlik DFHNV269