RT-M06-L100-K03 DALMA BOYU 100MM TÜP ÇAPI 6MM 1/4*19`` KONNEKTÖRLÜ 3MT KABLOLU BAYONET PT-100 AISI304 EMKO
Stok Kodu
970
862,00 TL + KDV
Barkod Kodu
 Dalma Boyu: 100mm
Çap: 6mm
Kablo Boyu: 3mt
400°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
Çelik Örgü Kablo (Cam Elyaf+Cam Elyaf+Çelik Örgü, 3*0,22mm)
DIN/EN60751 Class ‘A’ 1*PT-100
AISI304 (DIN1.4301) Paslanmaz Çelik Koruyucu Kılıf Malzemesi
¼*19’’ Konnektör
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
RT-M06-L100-K03 DALMA BOYU 100MM TÜP ÇAPI 6MM 1/4*19`` KONNEKTÖRLÜ 3MT KABLOLU BAYONET PT-100 AISI304 EMKO Dalma Boyu: 100mm Çap: 6mm Kablo Boyu: 3mt 400°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı Çelik Örgü Kablo (Cam Elyaf+Cam Elyaf+Çelik Örgü, 3*0,22mm) DIN/EN60751 Class ‘A’ 1*PT-100 AISI304 (DIN1.4301) Paslanmaz Çelik Koruyucu Kılıf Malzemesi ¼*19’’ Konnektör 970