RT-M06-L150-K01 DALMA BOYU 150MM TÜP ÇAPI 6MM M12 KONNEKTÖRLÜ 1MT KABLOLU BAYONET PT-100 AISI304 EMKO
Stok Kodu
986
 Dalma Boyu: 150mm
Çap: 6mm
Kablo Boyu: 1mt
400°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
Çelik Örgü Kablo (Cam Elyaf+Cam Elyaf+Çelik Örgü, 3*0,22mm)
DIN/EN60751 Class ‘A’ 1*PT-100
AISI304 (DIN1.4301) Paslanmaz Çelik Koruyucu Kılıf Malzemesi
M12 Konnektör
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
RT-M06-L150-K01 DALMA BOYU 150MM TÜP ÇAPI 6MM M12 KONNEKTÖRLÜ 1MT KABLOLU BAYONET PT-100 AISI304 EMKO Dalma Boyu: 150mm Çap: 6mm Kablo Boyu: 1mt 400°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı Çelik Örgü Kablo (Cam Elyaf+Cam Elyaf+Çelik Örgü, 3*0,22mm) DIN/EN60751 Class ‘A’ 1*PT-100 AISI304 (DIN1.4301) Paslanmaz Çelik Koruyucu Kılıf Malzemesi M12 Konnektör 986