RTI-M06-L050.1 DALMA BOYU 50MM TÜP ÇAPI 6MM İNSETLİ TİP PT-100 AISI304 EMKO
Stok Kodu
3850
1.073,17 TL + KDV
Barkod Kodu
Dalma Boyu: 50mm
Çap: 6mm
500°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
DIN/EN60751 Class ‘A’ 1* PT-100
AISI304 (DIN1.4301) Koruyucu Kılıf Malzemesi
İnsetli Tip
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
RTI-M06-L050.1 DALMA BOYU 50MM TÜP ÇAPI 6MM İNSETLİ TİP PT-100 AISI304 EMKO Dalma Boyu: 50mm Çap: 6mm 500°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı DIN/EN60751 Class ‘A’ 1* PT-100 AISI304 (DIN1.4301) Koruyucu Kılıf Malzemesi İnsetli Tip 3850