RTI-M06-L100.1 DALMA BOYU 100MM TÜP ÇAPI 6MM İNSETLİ TİP PT-100 AISI304 EMKO
Stok Kodu
3849
1.177,03 TL + KDV
Barkod Kodu
Dalma Boyu: 100mm
Çap: 6mm
500°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
DIN/EN60751 Class ‘A’ 1* PT-100
RTI-M06-L100.1 DALMA BOYU 100MM TÜP ÇAPI 6MM İNSETLİ TİP PT-100 AISI304 EMKO Dalma Boyu: 100mm Çap: 6mm 500°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı DIN/EN60751 Class ‘A’ 1* PT-100 AISI304 (DIN1.4301) Koruyucu Kılıf Malzemesi İnsetli Tip 3849