RTI-M06-L150.1 DALMA BOYU 150MM TÜP ÇAPI 6MM İNSETLİ TİP PT-100 AISI304 EMKO
Stok Kodu
3848
1.280,88 TL + KDV
Barkod Kodu
 Dalma Boyu: 150mm
Çap: 6mm
500°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
DIN/EN60751 Class ‘A’ 1*PT-100
RTI-M06-L150.1 DALMA BOYU 150MM TÜP ÇAPI 6MM İNSETLİ TİP PT-100 AISI304 EMKO Dalma Boyu: 150mm Çap: 6mm 500°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı DIN/EN60751 Class ‘A’ 1*PT-100 AISI304 (DIN1.4301) Koruyucu Kılıf Malzemesi İnsetli Tip 3848