RTI-M06-L250.1 DALMA BOYU 250MM TÜP ÇAPI 6MM İNSETLİ TİP PT-100 AISI304 EMKO
Stok Kodu
3846
1.488,59 TL + KDV
Barkod Kodu
 Dalma Boyu: 250mm
Çap: 6mm
500°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
DIN/EN60751 Class ‘A’ 1* PT-100
RTI-M06-L250.1 DALMA BOYU 250MM TÜP ÇAPI 6MM İNSETLİ TİP PT-100 AISI304 EMKO Dalma Boyu: 250mm Çap: 6mm 500°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı DIN/EN60751 Class ‘A’ 1* PT-100 AISI304 (DIN1.4301) Koruyucu Kılıf Malzemesi İnsetli Tip 3846