RTI-M06-L300.1 DALMA BOYU 300MM TÜP ÇAPI 6MM İNSETLİ TİP PT-100 AISI304 EMKO
Stok Kodu
3845
 Dalma Boyu: 300mm
Çap: 6mm
500°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
DIN/EN60751 Class ‘A’ 1* PT-100
RTI-M06-L300.1 DALMA BOYU 300MM TÜP ÇAPI 6MM İNSETLİ TİP PT-100 AISI304 EMKO RTI-M06-L300.1 DALMA BOYU 300MM TÜP ÇAPI 6MM İNSETLİ TİP PT-100 TERMOKUPL AISI304 EMKO 3845