RTI-M06-L400.2 DALMA BOYU 400MM TÜP ÇAPI 6MM İNSETLİ TİP 2*PT-100 AISI304 EMKO
Stok Kodu
HKNVWYZ1
2.683,61 TL + KDV
Barkod Kodu
 Dalma Boyu: 400mm
Çap: 6mm
500°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
DIN/EN60751 Class ‘B’ 2*PT-100
RTI-M06-L400.2 DALMA BOYU 400MM TÜP ÇAPI 6MM İNSETLİ TİP 2*PT-100 AISI304 EMKO Dalma Boyu: 400mm Çap: 6mm 500°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı DIN/EN60751 Class ‘B’ 2*PT-100 AISI304 (DIN1.4301) Koruyucu Kılıf Malzemesi İnsetli Tip HKNVWYZ1