RTI-M06-L450.2 DALMA BOYU 450MM TÜP ÇAPI 6MM İNSETLİ TİP 2*PT-100 AISI304 EMKO
Stok Kodu
3832
2.839,43 TL + KDV
Barkod Kodu
 Dalma Boyu: 450mm
Çap: 6mm
500°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
DIN/EN60751 Class ‘B’ 2*PT-100
RTI-M06-L450.2 DALMA BOYU 450MM TÜP ÇAPI 6MM İNSETLİ TİP 2*PT-100 AISI304 EMKO Dalma Boyu: 450mm Çap: 6mm 500°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı DIN/EN60751 Class ‘B’ 2*PT-100 AISI304 (DIN1.4301) Koruyucu Kılıf Malzemesi İnsetli Tip 3832