RTIT-M06-L100.1 DALMA BOYU 100MM TÜP ÇAPI 6MM TRANSMİTTERLİ İNSERTLİ TİP PT-100 AISI304 EMKO
Stok Kodu
3859
3.254,13 TL + KDV
Barkod Kodu
 Dalma Boyu: 100mm
Çap: 6mm
500°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
Transmitterli Tiplerde, Transmitterin Bulunduğu Bölde Sıcaklığı 85°C' yi Geçmemelidir.
4...20mA Akım Çıkışlı, Seri Bağlatılı
Kalibrasyon Skalası Siparişte Belirtilmelidir
DIN/EN60751 Class ‘A’ 1* PT-100
AISI304 (DIN1.4301) Koruyucu Kılıf Malzemesi
Transmitterli, İnsertli Tip
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
RTIT-M06-L100.1 DALMA BOYU 100MM TÜP ÇAPI 6MM TRANSMİTTERLİ İNSERTLİ TİP PT-100 AISI304 EMKO Dalma Boyu: 100mm Çap: 6mm 500°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı Transmitterli Tiplerde, Transmitterin Bulunduğu Bölde Sıcaklığı 85°C' yi Geçmemelidir. 4...20mA Akım Çıkışlı, Seri Bağlatılı Kalibrasyon Skalası Siparişte Belirtilmelidir DIN/EN60751 Class ‘A’ 1* PT-100 AISI304 (DIN1.4301) Koruyucu Kılıf Malzemesi Transmitterli, İnsertli Tip 3859