RTIT-M06-L250.1 DALMA BOYU 250MM TÜP ÇAPI 6MM TRANSMİTTERLİ İNSERTLİ TİP PT-100 AISI304 EMKO
Stok Kodu
3856
3.565,70 TL + KDV
Barkod Kodu
 Dalma Boyu: 250mm
Çap: 6mm
500°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
Transmitterli Tiplerde, Transmitterin Bulunduğu Bölde Sıcaklığı 85°C' yi Geçmemelidir.
RTIT-M06-L250.1 DALMA BOYU 250MM TÜP ÇAPI 6MM TRANSMİTTERLİ İNSERTLİ TİP PT-100 AISI304 EMKO Dalma Boyu: 250mm Çap: 6mm 500°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı Transmitterli Tiplerde, Transmitterin Bulunduğu Bölde Sıcaklığı 85°C' yi Geçmemelidir. 4...20mA Akım Çıkışlı, Seri Bağlatılı Kalibrasyon Skalası Siparişte Belirtilmelidir DIN/EN60751 Class ‘A’ 1* PT-100 AISI304 (DIN1.4301) Koruyucu Kılıf Malzemesi Transmitterli, İnsertli Tip 3856