RTK-M06-L250.1 DALMA BOYU 250MM ÇAP 6MM KAFALI TİP PT-100 AISI316 EMKO
Stok Kodu
4038
1.973,75 TL + KDV
Barkod Kodu
 Dalma Boyu: 250mm
Çap: 6mm
500°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
DIN/EN60751 Class ‘A’ 1*PT-100
AISI316 (DIN1.4301) Paslanmaz Çelik Koruyucu Kılıf Malzemesi
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
RTK-M06-L250.1 DALMA BOYU 250MM ÇAP 6MM KAFALI TİP PT-100 AISI316 EMKO Dalma Boyu: 250mm Çap: 6mm 500°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı DIN/EN60751 Class ‘A’ 1*PT-100 AISI316 (DIN1.4301) Paslanmaz Çelik Koruyucu Kılıf Malzemesi 4038