RTK-M06-L500.1 DALMA BOYU 500MM ÇAP 6MM KAFALI TİP PT-100 AISI316 EMKO
Stok Kodu
4045
2.492,53 TL + KDV
Barkod Kodu
Dalma Boyu: 500mm
Çap: 6mm
500°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
DIN/EN60751 Class ‘A’ PT-100
AISI316 (DIN1.4301) Paslanmaz Çelik Koruyucu Kılıf Malzemesi
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
RTK-M06-L500.1 DALMA BOYU 500MM ÇAP 6MM KAFALI TİP PT-100 AISI316 EMKO Dalma Boyu: 500mm Çap: 6mm 500°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı DIN/EN60751 Class ‘A’ PT-100 AISI316 (DIN1.4301) Paslanmaz Çelik Koruyucu Kılıf Malzemesi 4045