RTKR-M06-L150.1 DALMA BOYU 150MM ÇAP 6MM KAFALI TİP PT-100 AISI316 EMKO
Stok Kodu
1108
1.800,61 TL + KDV
Barkod Kodu
Dalma Boyu: 150mm
Çap: 6mm
500°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
DIN/EN60751 Class ‘A’ 1*PT-100
AISI316 (DIN1.4301) Paslanmaz Çelik Koruyucu Kılıf Malzemesi
RTKR-M06-L150.1 DALMA BOYU 150MM ÇAP 6MM KAFALI TİP PT-100 AISI316 EMKO Dalma Boyu: 150mm Çap: 6mm 500°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı DIN/EN60751 Class ‘A’ 1*PT-100 AISI316 (DIN1.4301) Paslanmaz Çelik Koruyucu Kılıf Malzemesi 1/2'' Standart Rekor 1108