RTKR-M06-L150.2 DALMA BOYU 150MM ÇAP 6MM KAFALI TİP 2*PT-100 AISI304 EMKO
Stok Kodu
1133
2.284,82 TL + KDV
Barkod Kodu
Dalma Boyu: 150mm
Çap: 6mm
500°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
DIN/EN60751 Class ‘B’ 2*PT-100
AISI304 (DIN1.4301) Paslanmaz Çelik Koruyucu Kılıf Malzemesi
RTKR-M06-L150.2 DALMA BOYU 150MM ÇAP 6MM KAFALI TİP 2*PT-100 AISI304 EMKO Dalma Boyu: 150mm Çap: 6mm 500°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı DIN/EN60751 Class ‘B’ 2*PT-100 AISI304 (DIN1.4301) Paslanmaz Çelik Koruyucu Kılıf Malzemesi 1/2'' Standart Rekor 1133