RTKR-M06-L400.2 DALMA BOYU 400MM ÇAP 6MM KAFALI TİP 2*PT-100 AISI316 EMKO
Stok Kodu
1145
3.254,13 TL + KDV
Barkod Kodu
Dalma Boyu: 400mm
Çap: 6mm
500°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
DIN/EN60751 Class ‘B’ 2*PT-100
AISI316 (DIN1.4301) Paslanmaz Çelik Koruyucu Kılıf Malzemesi
1/2'' Standart Rekor
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
RTKR-M06-L400.2 DALMA BOYU 400MM ÇAP 6MM KAFALI TİP 2*PT-100 AISI316 EMKO Dalma Boyu: 400mm Çap: 6mm 500°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı DIN/EN60751 Class ‘B’ 2*PT-100 AISI316 (DIN1.4301) Paslanmaz Çelik Koruyucu Kılıf Malzemesi 1/2'' Standart Rekor 1145