RTKR-M06-L500.2 DALMA BOYU 500MM ÇAP 6MM KAFALI TİP 2*PT-100 AISI316 EMKO
Stok Kodu
1146
3.600,32 TL + KDV
Barkod Kodu
Dalma Boyu: 500mm
Çap: 6mm
500°CMaksimum Çalışma Sıcaklığı
DIN/EN60751 Class‘B’2*PT-100
AISI316 (DIN1.4301) Paslanmaz Çelik Koruyucu Kılıf Malzemesi
RTKR-M06-L500.2 DALMA BOYU 500MM ÇAP 6MM KAFALI TİP 2*PT-100 AISI316 EMKO Dalma Boyu: 500mm Çap: 6mm 500°CMaksimum Çalışma Sıcaklığı DIN/EN60751 Class‘B’2*PT-100 AISI316 (DIN1.4301) Paslanmaz Çelik Koruyucu Kılıf Malzemesi 1/2''Standart Rekor 1146