RTKR-M08-L100.2 DALMA BOYU 100MM ÇAP 8MM KAFALI TİP 2*PT-100 AISI304 EMKO
Stok Kodu
1148
2.146,89 TL + KDV
Barkod Kodu
Dalma Boyu: 100mm
Çap: 8mm
500°CMaksimum Çalışma Sıcaklığı
DIN/EN60751 Class‘B’2*PT-100
AISI304 (DIN1.4301) Paslanmaz Çelik Koruyucu Kılıf Malzemesi
RTKR-M08-L100.2 DALMA BOYU 100MM ÇAP 8MM KAFALI TİP 2*PT-100 AISI304 EMKO Dalma Boyu: 100mm Çap: 8mm 500°CMaksimum Çalışma Sıcaklığı DIN/EN60751 Class‘B’2*PT-100 AISI304 (DIN1.4301) Paslanmaz Çelik Koruyucu Kılıf Malzemesi 1/2''Standart Rekor 1148