RTKR-M08-L150.2 DALMA BOYU 150MM ÇAP 8MM KAFALI TİP 2*PT-100 AISI304 EMKO
Stok Kodu
1149
2.319,43 TL + KDV
Barkod Kodu
Dalma Boyu: 150mm
Çap: 6mm
500°CMaksimum Çalışma Sıcaklığı
DIN/EN60751 Class‘B’2*PT-100
AISI304 (DIN1.4301) Paslanmaz Çelik Koruyucu Kılıf Malzemesi
RTKR-M08-L150.2 DALMA BOYU 150MM ÇAP 8MM KAFALI TİP 2*PT-100 AISI304 EMKO Dalma Boyu: 150mm Çap: 6mm 500°CMaksimum Çalışma Sıcaklığı DIN/EN60751 Class‘B’2*PT-100 AISI304 (DIN1.4301) Paslanmaz Çelik Koruyucu Kılıf Malzemesi 1/2''Standart Rekor 1149