RTKR-M08-L250.2 DALMA BOYU 250MM ÇAP 8MM KAFALI TİP 2*PT-100 AISI316 EMKO
Stok Kodu
3867
2.804,80 TL + KDV
Barkod Kodu
 Dalma Boyu: 250mm
Çap: 8mm
500°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
DIN/EN60751 Class ‘B’ 2*PT-100
AISI316 (DIN1.4301) Paslanmaz Çelik Koruyucu Kılıf Malzemesi
RTKR-M08-L250.2 DALMA BOYU 250MM ÇAP 8MM KAFALI TİP 2*PT-100 AISI316 EMKO Dalma Boyu: 250mm Çap: 8mm 500°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı DIN/EN60751 Class ‘B’ 2*PT-100 AISI316 (DIN1.4301) Paslanmaz Çelik Koruyucu Kılıf Malzemesi 1/2'' Standart Rekor 3867