RTKR-M08-L500.2 DALMA BOYU 500MM ÇAP 8MM KAFALI TİP 2*PT-100 AISI304 EMKO
Stok Kodu
3862
3.531,97 TL + KDV
Barkod Kodu
Dalma Boyu: 500mm
Çap: 8mm
500°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
DIN/EN60751 Class ‘B’ 2*PT-100
AISI304 (DIN1.4301) Paslanmaz Çelik Koruyucu Kılıf Malzemesi
RTKR-M08-L500.2 DALMA BOYU 500MM ÇAP 8MM KAFALI TİP 2*PT-100 AISI304 EMKO Dalma Boyu: 500mm Çap: 8mm 500°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı DIN/EN60751 Class ‘B’ 2*PT-100 AISI304 (DIN1.4301) Paslanmaz Çelik Koruyucu Kılıf Malzemesi 1/2'' Standart Rekor 3862