RTKRI-M10-L100.2 DALMA BOYU 100MM ÇAP 10MM KAFALI TİP 2*PT-100 REKORLU İNSETLİ AISI316 EMKO
Stok Kodu
4113
2.561,76 TL + KDV
Barkod Kodu
 Dalma Boyu: 100mm
Çap: 10mm
500°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
DIN/EN60751 Class ‘B’ 2*PT-100
AISI316 (DIN1.4301) Paslanmaz Çelik Koruyucu Kılıf Malzemesi
1/2'' Standart Rekor
İnsetli Tip
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
RTKRI-M10-L100.2 DALMA BOYU 100MM ÇAP 10MM KAFALI TİP 2*PT-100 REKORLU İNSETLİ AISI316 EMKO Dalma Boyu: 100mm Çap: 10mm 500°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı DIN/EN60751 Class ‘B’ 2*PT-100 AISI316 (DIN1.4301) Paslanmaz Çelik Koruyucu Kılıf Malzemesi 1/2'' Standart Rekor İnsetli Tip 4113