RTKRI-M10-L300.2 DALMA BOYU 300MM ÇAP 10MM KAFALI TİP 2*PT-100 REKORLU İNSETLİ AISI316 EMKO
Stok Kodu
4122
3.393,46 TL + KDV
Barkod Kodu
 Dalma Boyu: 300mm
Çap: 10mm
500°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
RTKRI-M10-L300.2 DALMA BOYU 300MM ÇAP 10MM KAFALI TİP 2*PT-100 REKORLU İNSETLİ AISI316 EMKO Dalma Boyu: 300mm Çap: 10mm 500°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı DIN/EN60751 Class ‘B’ 2*PT-100 AISI316 (DIN1.4301) Paslanmaz Çelik Koruyucu Kılıf Malzemesi 1/2'' Standart Rekor İnsetli Tip 4122