RTKT-M08-L150.1 DALMA BOYU 150MM ÇAP 8MM KAFALI TİP PT-100 TRANSMİTTERLİ AISI316 EMKO
Stok Kodu
4076
 Dalma Boyu: 150mm
Çap: 8mm
500°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
DIN/EN60751 Class ‘A’ 1*PT-100
AISI316 (DIN1.4301) Paslanmaz Çelik Koruyucu Kılıf Malzemesi
Kafa İçi Transmitter: 4…20mA Akım Çıkışlı Seri Bağlantılı (Loop Powered) Transmitter
Transmitterli Tiplerde, Transmitterin Bulunluğu Bölge Sıcaklığı 85°C’ yi Geçmemelidir.
F= Kalibrasyon Skalası Siparişte Belirtilmelidir
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
RTKT-M08-L150.1 DALMA BOYU 150MM ÇAP 8MM KAFALI TİP PT-100 TRANSMİTTERLİ AISI316 EMKO Dalma Boyu: 150mm Çap: 8mm 500°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı DIN/EN60751 Class ‘A’ 1*PT-100 AISI316 (DIN1.4301) Paslanmaz Çelik Koruyucu Kılıf Malzemesi Kafa İçi Transmitter: 4…20mA Akım Çıkışlı Seri Bağlantılı (Loop Powered) Transmitter Transmitterli Tiplerde, Transmitterin Bulunluğu Bölge Sıcaklığı 85°C’ yi Geçmemelidir. F= Kalibrasyon Skalası Siparişte Belirtilmelidir 4076