RTKT-M08-L200.1 DALMA BOYU 200MM ÇAP 8MM KAFALI TİP PT-100 TRANSMİTTERLİ AISI316 EMKO
Stok Kodu
4079
3.981,12 TL + KDV
Barkod Kodu
 Dalma Boyu: 200mm
Çap: 8mm
500°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
DIN/EN60751 Class ‘A’ 1*PT-100
AISI316 (DIN1.4301) Paslanmaz Çelik Koruyucu Kılıf Malzemesi
Kafa İçi Transmitter: 4…20mA Akım Çıkışlı Seri Bağlantılı (Loop Powered) Transmitter
Transmitterli Tiplerde, Transmitterin Bulunluğu Bölge Sıcaklığı 85°C’ yi Geçmemelidir.
RTKT-M08-L200.1 DALMA BOYU 200MM ÇAP 8MM KAFALI TİP PT-100 TRANSMİTTERLİ AISI316 EMKO Dalma Boyu: 200mm Çap: 8mm 500°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı DIN/EN60751 Class ‘A’ 1*PT-100 AISI316 (DIN1.4301) Paslanmaz Çelik Koruyucu Kılıf Malzemesi Kafa İçi Transmitter: 4…20mA Akım Çıkışlı Seri Bağlantılı (Loop Powered) Transmitter Transmitterli Tiplerde, Transmitterin Bulunluğu Bölge Sıcaklığı 85°C’ yi Geçmemelidir. F= Kalibrasyon Skalası Siparişte Belirtilmelidir 4079