RTKT-M08-L400.1 DALMA BOYU 400MM ÇAP 8MM KAFALI TİP PT-100 TRANSMİTTERLİ AISI304 EMKO
Stok Kodu
4065
4.258,07 TL + KDV
Barkod Kodu
Dalma Boyu: 400mm
Çap: 8mm
500°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
DIN/EN60751 Class ‘A’ 1*PT-100
AISI304 (DIN1.4301) Paslanmaz Çelik Koruyucu Kılıf Malzemesi
Kafa İçi Transmitter: 4…20mA Akım Çıkışlı Seri Bağlantılı (Loop Powered) Transmitter
Transmitterli Tiplerde, Transmitterin Bulunluğu Bölge Sıcaklığı 85°C’ yi Geçmemelidir.
RTKT-M08-L400.1 DALMA BOYU 400MM ÇAP 8MM KAFALI TİP PT-100 TRANSMİTTERLİ AISI304 EMKO Dalma Boyu: 400mm Çap: 8mm 500°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı DIN/EN60751 Class ‘A’ 1*PT-100 AISI304 (DIN1.4301) Paslanmaz Çelik Koruyucu Kılıf Malzemesi Kafa İçi Transmitter: 4…20mA Akım Çıkışlı Seri Bağlantılı (Loop Powered) Transmitter Transmitterli Tiplerde, Transmitterin Bulunluğu Bölge Sıcaklığı 85°C’ yi Geçmemelidir. F= Kalibrasyon Skalası Siparişte Belirtilmelidir 4065