RTR-M06-L050-K05.2 DALMA BOYU 50MM TÜP ÇAPI 6MM 1/2`` REKORLU 5MT KABLOLU BAYONET 2*PT-100 AISI316 EMKO
1.585,93 TL + KDV
Barkod Kodu
 Dalma Boyu: 50mm
Çap: 6mm
Kablo Boyu: 5mt
400°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
Çelik Örgü Kablo (Cam Elyaf+Cam Elyaf+Çelik Örgü, 3*0,22mm)
DIN/EN60751 Class ‘B’ 2*PT-100
AISI316 Koruyucu Kılıf Malzemesi
RTR-M06-L050-K05.2 DALMA BOYU 50MM TÜP ÇAPI 6MM 1/2`` REKORLU 5MT KABLOLU BAYONET 2*PT-100 AISI316 EMKO Dalma Boyu: 50mm Çap: 6mm Kablo Boyu: 5mt 400°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı Çelik Örgü Kablo (Cam Elyaf+Cam Elyaf+Çelik Örgü, 3*0,22mm) DIN/EN60751 Class ‘B’ 2*PT-100 AISI316 Koruyucu Kılıf Malzemesi ½’’ Standart Rekor 1030325