RTR-M08-L050-K01.2 DALMA BOYU 50MM TÜP ÇAPI 8MM 1/2`` REKORLU 1MT KABLOLU BAYONET 2*PT-100 AISI304 EMKO
Stok Kodu
1057
1.004,19 TL + KDV
Barkod Kodu
 Dalma Boyu: 50mm
Çap: 8mm
Kablo Boyu: 1mt
400°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
Çelik Örgü Kablo (Cam Elyaf+Cam Elyaf+Çelik Örgü, 3*0,22mm)
DIN/EN60751 Class ‘B’ 2*PT-100
AISI304 (DIN1.4301) Koruyucu Kılıf Malzemesi
½’’ Standart Rekor
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
RTR-M08-L050-K01.2 DALMA BOYU 50MM TÜP ÇAPI 8MM 1/2`` REKORLU 1MT KABLOLU BAYONET 2*PT-100 AISI304 EMKO Dalma Boyu: 50mm Çap: 8mm Kablo Boyu: 1mt 400°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı Çelik Örgü Kablo (Cam Elyaf+Cam Elyaf+Çelik Örgü, 3*0,22mm) DIN/EN60751 Class ‘B’ 2*PT-100 AISI304 (DIN1.4301) Koruyucu Kılıf Malzemesi ½’’ Standart Rekor 1057