RTR-M08-L150-K05.2 DALMA BOYU 150MM TÜP ÇAPI 8MM 1/2`` REKORLU 5MT KABLOLU BAYONET 2*PT-100 AISI304 EMKO
Stok Kodu
1051
1.533,98 TL + KDV
Barkod Kodu
 Dalma Boyu: 150mm
Çap: 8mm
Kablo Boyu: 5mt
400°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
Çelik Örgü Kablo (Cam Elyaf+Cam Elyaf+Çelik Örgü, 3*0,22mm)
RTR-M08-L150-K05.2 DALMA BOYU 150MM TÜP ÇAPI 8MM 1/2`` REKORLU 5MT KABLOLU BAYONET 2*PT-100 AISI304 EMKO Dalma Boyu: 150mm Çap: 8mm Kablo Boyu: 5mt 400°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı Çelik Örgü Kablo (Cam Elyaf+Cam Elyaf+Çelik Örgü, 3*0,22mm) DIN/EN60751 Class ‘B’ 2*PT-100 AISI304 (DIN1.4301) Koruyucu Kılıf Malzemesi ½’’ Standart Rekor 1051