RTS-M06-L050-K01 BAYONET SONDA TİP SİLİKON 1MT KABLOLU PT-100 EMKO
Stok Kodu
575
458,69 TL + KDV
Barkod Kodu
 Dalma Boyu: 50mm
Çap: 6mm
Kablo Boyu: 1mt
200°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
Silikon Kablo (Silikon + Silikon, 3*0,22mm)