RTSM-M06-L100-K04 BAYONET SONDA TİP ÇELİK ÖRGÜ 4MT KABLOLU PT-100 EMKO
Stok Kodu
3829
860,49 TL + KDV
Barkod Kodu
 Dalma Boyu: 100mm
Çap: 6mm
Kablo Boyu: 4mt
400°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
Çelik Örgü Kablo (Cam Elyaf + Cam Elyaf + Çelik Örgü 3*0,22mm)
RTSM-M06-L100-K04 BAYONET SONDA TİP ÇELİK ÖRGÜ 4MT KABLOLU PT-100 EMKO Dalma Boyu: 100mm Çap: 6mm Kablo Boyu: 4mt 400°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı Çelik Örgü Kablo (Cam Elyaf + Cam Elyaf + Çelik Örgü 3*0,22mm) DIN/IEC-605751 Class ‘A’ 1*Pt-100 AISI304 (DIN1.4301) Paslanmaz Çelik Koruyucu Kılıf Malzemesi 3829