RTSM-M06-L100-K05 BAYONET SONDA TİP ÇELİK ÖRGÜ 5MT KABLOLU PT-100 EMKO
Stok Kodu
3830
 Dalma Boyu: 100mm
Çap: 6mm
Kablo Boyu: 5mt
400°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
Çelik Örgü Kablo (Cam Elyaf + Cam Elyaf + Çelik Örgü 3*0,22mm)