TC-M08-L012-K01.J DALMA BOYU 12MM TÜP ÇAPI 8 MM M12 KONNEKTÖRLÜ 1MT KABLOLU BAYONET J TİPİ TERMOKUPL EMKO
Stok Kodu
559
294,26 TL + KDV
Barkod Kodu
 Dalma Boyu: 12mm
Çap: 8mm
Kablo Boyu: 1mt
400°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
Çelik Örgü Kablo (Cam Elyaf+Cam Elyaf+Çelik Örgü, 2*0,22mm)
DIN/IEC-584 ‘J’ FeCu-Ni E=K
Nikel Kaplı Prinç Koruyucu
M12 Konnektör
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
TC-M08-L012-K01.J DALMA BOYU 12MM TÜP ÇAPI 8 MM M12 KONNEKTÖRLÜ 1MT KABLOLU BAYONET J TİPİ TERMOKUPL EMKO 559