TC-M08-L012-K04.J 1/4*19`` KONNEKTÖRLÜ DALMA BOYU 12MM TÜP ÇAPI 8 MM 4MT KABLOLU BAYONET J TİPİ TERMOKUPL EMKO
Stok Kodu
545
501,97 TL + KDV
Barkod Kodu
 Dalma Boyu: 12mm
Çap: 8mm
Kablo Boyu: 4mt
 400°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
Çelik Örgü Kablo (Cam Elyaf+Cam Elyaf+Çelik Örgü, 2*0,22mm)
DIN/IEC-584 ‘J’ FeCu-Ni E=K
Nikel Kaplı Prinç Koruyucu
¼*19’’ Konnektör
Öne Çıkan Özellikler:
  • Tip: J Tipi Termokupl
  • Daldırma Boyu: 12 mm
  • Tüp Çapı: 8mm
  • Konnektör: 1/4*19``
  • Kablo Uzunluğu:  4metre
  • Kullanım Alanları: Plastik makineleri, kalıp sistemleri, ısıtıcılar, fırınlar ve benzeri
TC-M08-L012-K04.J 1/4*19``
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
TC-M08-L012-K04.J 1/4*19`` KONNEKTÖRLÜ DALMA BOYU 12MM TÜP ÇAPI 8 MM 4MT KABLOLU BAYONET J TİPİ TERMOKUPL EMKO Emko TC-M08-L012-K04.J 1/4*19`` konnektörlü termokupl, bayonet bağlantısı sayesinde endüstriyel sıcaklık kontrolünde pratik ve güvenilir çözüm! 545