TC-M08-L012-K04.J DALMA BOYU 12MM TÜP ÇAPI 8 MM M12 KONNEKTÖRLÜ 4MT KABLOLU BAYONET J TİPİ TERMOKUPL EMKO
Stok Kodu
546
502,09 TL + KDV
Barkod Kodu
 Dalma Boyu: 12mm
Çap: 8mm
Kablo Boyu: 4mt
400°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
Çelik Örgü Kablo (Cam Elyaf+Cam Elyaf+Çelik Örgü, 2*0,22mm)
TC-M08-L012-K04.J DALMA BOYU 12MM TÜP ÇAPI 8 MM M12 KONNEKTÖRLÜ 4MT KABLOLU BAYONET J TİPİ TERMOKUPL EMKO 546