TCK-M10-L100.1.K DALMA BOYU 100MM TÜP ÇAPI 10MM KLEMENS TERMİNALLİ `K` TİPİ TERMOKUPL AISI304 EMKO
Stok Kodu
4232
 Dalma Boyu: 100mm
Çap: 10mm
800 °C Maksimum Çalışma Sıcaklığı (Eleman Tel Çapı: 1,5mm)
DIN/IEC-584 Ni-CrNi 'K' E=K
AISI304 (DIN1.4301) Paslanmaz Çelik Koruyucu Kılıf Malzemesi
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
TCK-M10-L100.1.K DALMA BOYU 100MM TÜP ÇAPI 10MM KLEMENS TERMİNALLİ `K` TİPİ TERMOKUPL AISI304 EMKO 4232