TCK-M10-L150.1.K DALMA BOYU 150MM TÜP ÇAPI 10MM KLEMENS TERMİNALLİ `K` TİPİ TERMOKUPL AISI304 EMKO
Stok Kodu
4233
 Dalma Boyu: 150mm
Çap: 10mm
800 °C Maksimum Çalışma Sıcaklığı (Eleman Tel Çapı: 1,5mm)
TCK-M10-L150.1.K DALMA BOYU 150MM TÜP ÇAPI 10MM KLEMENS TERMİNALLİ `K` TİPİ TERMOKUPL AISI304 EMKO 4233