TCK-M10-L200.1.K DALMA BOYU 200MM TÜP ÇAPI 10MM KLEMENS TERMİNALLİ `K` TİPİ TERMOKUPL AISI304 EMKO
Stok Kodu
4234
Dalma Boyu: 200mm
Çap: 10mm
800 °C Maksimum Çalışma Sıcaklığı (Eleman Tel Çapı: 1,5mm)
TCK-M10-L200.1.K DALMA BOYU 200MM TÜP ÇAPI 10MM KLEMENS TERMİNALLİ `K` TİPİ TERMOKUPL AISI304 EMKO 4234