TCK-M10-L250.1.K DALMA BOYU 250MM TÜP ÇAPI 10MM KLEMENS TERMİNALLİ `K` TİPİ TERMOKUPL AISI304 EMKO
Stok Kodu
4235
 Dalma Boyu: 250mm
Çap: 10mm
800 °C Maksimum Çalışma Sıcaklığı (Eleman Tel Çapı: 1,5mm)
TCK-M10-L250.1.K DALMA BOYU 250MM TÜP ÇAPI 10MM KLEMENS TERMİNALLİ `K` TİPİ TERMOKUPL AISI304 EMKO 4235