TCK-M22-L200.2.K DALMA BOYU 200MM TÜP ÇAPI 22MM KLEMENS TERMİNALLİ ÇİFT ELEMANLI `2*K` TİPİ TERMOKUPL AISI310 EMKO
Stok Kodu
4258
 Dalma Boyu: 200mm
Çap: 22mm
1.200 °C Maksimum Çalışma Sıcaklığı (Eleman Tel Çapı: 3,0mm)
DIN/IEC-584 Ni-CrNi '2*K' E=K
AISI310 Paslanmaz Çelik Koruyucu Kılıf Malzemesi
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
TCK-M22-L200.2.K DALMA BOYU 200MM TÜP ÇAPI 22MM KLEMENS TERMİNALLİ ÇİFT ELEMANLI `2*K` TİPİ TERMOKUPL AISI310 EMKO 4258