TCK-M22-L250.2.K DALMA BOYU 250MM TÜP ÇAPI 22MM KLEMENS TERMİNALLİ ÇİFT ELEMANLI `2*K` TİPİ TERMOKUPL AISI310 EMKO
Stok Kodu
4259
 Dalma Boyu: 250mm
Çap: 22mm
1.200 °C Maksimum Çalışma Sıcaklığı (Eleman Tel Çapı: 3,0mm)
TCK-M22-L250.2.K DALMA BOYU 250MM TÜP ÇAPI 22MM KLEMENS TERMİNALLİ ÇİFT ELEMANLI `2*K` TİPİ TERMOKUPL AISI310 EMKO 4259