TCK-M22-L700.2.K DALMA BOYU 700MM TÜP ÇAPI 22MM KLEMENS TERMİNALLİ ÇİFT ELEMANLI `2*K` TİPİ TERMOKUPL AISI310 EMKO
Stok Kodu
4254
 Dalma Boyu: 700mm
Çap: 22mm
1.200 °C Maksimum Çalışma Sıcaklığı (Eleman Tel Çapı: 3,0mm)
TCK-M22-L700.2.K DALMA BOYU 700MM TÜP ÇAPI 22MM KLEMENS TERMİNALLİ ÇİFT ELEMANLI `2*K` TİPİ TERMOKUPL AISI310 EMKO 4254