TCKK-M15-L1000.1.K DALMA BOYU 1000MM TÜP ÇAPI 15MM KLEMENS TERMİNALLİ SERAMİK KORUYUCU KILIFLI `K` TİPİ TERMOKUPL KER610 EMKO
Stok Kodu
3877
 Dalma Boyu: 1000mm
Çap: 15mm
1200 °C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
Ni-CrNi 'K'
KER610 Seramik Koruyucu Kılıf Malzemesi
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
TCKK-M15-L1000.1.K DALMA BOYU 1000MM TÜP ÇAPI 15MM KLEMENS TERMİNALLİ SERAMİK KORUYUCU KILIFLI `K` TİPİ TERMOKUPL KER610 EMKO 3877