TCKK-M15-L500.1.K DALMA BOYU 500MM TÜP ÇAPI 15MM KLEMENS TERMİNALLİ SERAMİK KORUYUCU KILIFLI `K` TİPİ TERMOKUPL KER610 EMKO
Stok Kodu
3879
 Dalma Boyu: 500mm
Çap: 15mm
1200 °C Maksimum Çalışma Sıcaklığı
TCKK-M15-L500.1.K DALMA BOYU 500MM TÜP ÇAPI 15MM KLEMENS TERMİNALLİ SERAMİK KORUYUCU KILIFLI `K` TİPİ TERMOKUPL KER610 EMKO 3879